- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Schilderen |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 25 cm (9,84 inch) |
| Totale breedte | 10 cm (3,94 inch) |
| Totale diepte | 10 cm (3,94 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Wattage per lamp | Maximaal 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Hout/Bamboe |
| Schaduwmateriaal | Stof |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,8 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 15060
Referentie: 10234
Referentie: 9619
Referentie: 9411
Referentie: 3214
Referentie: 14954
Referentie: 2528
Referentie: 10478
Referentie: 3047
check_circle
check_circle