- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Functies | Kristal |
| Stijl | Traditioneel/Klassiek |
| Finish | Chroom |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 32 cm (12,8 inch) |
| Totale breedte | 12 cm (4,8 inch) |
| Totale diepte | 12 cm (4,8 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | Maximaal 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Stof |
| Decoratiemateriaal | Kristal |
| Kleur | |
| Kleur van het armatuur | Gouden |
| Schaduwkleur | Roze |
| Decoratie Kleur | Transparant |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 2 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2488
Referentie: 10185
Referentie: 10543
Referentie: 9550
Referentie: 9960
Referentie: 10210
Referentie: 2555
Referentie: 9506
Referentie: 2948
Referentie: 10942
Referentie: 9875
Referentie: 10103
check_circle
check_circle