- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 29 cm (11,4 inch) |
| Totale breedte | 10 cm (3,9 inch) |
| Totale diepte | 10 cm (3,9 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Wattage per lamp | 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 3 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9343
Referentie: 9357
Referentie: 3304
Referentie: 3287
Referentie: 9858
Referentie: 9827
Referentie: 9814
Referentie: 9503
Referentie: 3324
check_circle
check_circle