- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Inhoud van het pakket | Inclusief lamp |
| Type | Wandlampen |
| Finish | Antiek messing |
| Lichtrichting | Downlight |
| Spanning (V) | Wisselstroom 110-130,Wisselstroom 220-240 |
| Stijl | Rustiek/Lodge |
| Vermogen (W) | 40 |
| Vermeldingsdatum | 23-11-2016 |
| Lampinformatie | |
| Stroomvoorziening | AC-aangedreven |
| Afmetingen | |
| Totale breedte (CM) | 18,5 cm |
| Totale diepte (CM) | 40cm |
| Totale hoogte (CM) | 10cm |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | E27 |
| Aantal lampen | 1 |
| Wattage per lamp (W) | 40 |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Decoratiemateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Metaal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,8 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9671
Referentie: 2535
Referentie: 9828
Referentie: 10169
Referentie: 10221
Referentie: 10085
Referentie: 2656
Referentie: 10177
Referentie: 9714
Referentie: 10185
Referentie: 2697
check_circle
check_circle