- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Chroom |
| Lichtrichting | Downlight |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5 cm (1,97 inch) |
| Totale breedte | 100 cm (39,37 inch) |
| Totale diepte | 12 cm (4,72 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 95 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | 0,2W |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Acryl |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 2,2 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2791
Referentie: 2514
Referentie: 14957
Referentie: 10145
Referentie: 14948
Referentie: 10319
Referentie: 10580
Referentie: 9693
Referentie: 9374
Referentie: 10223
Referentie: 9793
check_circle
check_circle