- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Categorie | LED Wandlamp/Wandlamp |
| Stijl | Modern Eenvoudig |
| Voorgestelde kamerindeling | Slaapkamer Woonkamer Studeerkamer Binnenplaats |
| Aanbevolen kamergrootte (vierkante meter) | 1-3 |
| Ambacht | Snijproces |
| Lampvoet | LED (G4-12V) |
| Aantal lampen | 1 |
| Lamp inbegrepen of niet | Ja |
| Vermogen | 5W |
| Productmeting | 22*12*12cm |
| Bevestigingsmateriaal | Hout |
| Schaduwmateriaal | Acryl |
| Lumen | 400LM |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9814
Referentie: 9624
Referentie: 10495
Referentie: 9865
Referentie: 10438
Referentie: 10221
Referentie: 10215
Referentie: 9805
Referentie: 10343
Referentie: 10312
check_circle
check_circle