- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5,5 cm (2,17 inch) |
| Totale breedte | 55 cm (21,65 inch) |
| Totale diepte | 11,5 cm (4,53 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 3 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 3W |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Acryl |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1.5 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10337
Referentie: 10176
Referentie: 10461
Referentie: 10173
Referentie: 10431
Referentie: 2994
Referentie: 10085
Referentie: 10039
Referentie: 9745
Referentie: 9963
check_circle
check_circle