- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Functies | Kristal |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Chroom |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 40 cm (16 inch) |
| Totale breedte | 15 cm (6 inch) |
| Totale diepte | 30 cm (12 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | Maximaal 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Decoratiemateriaal | Kristal |
| Kleur | |
| Kleur van het armatuur | Zilver |
| Decoratie Kleur | Transparant |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1.6 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9666
Referentie: 10197
Referentie: 10155
Referentie: 10327
Referentie: 9874
Referentie: 3336
Referentie: 2882
Referentie: 9990
check_circle
check_circle