- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Categorie | Wandlamp/wandlamp |
| Stijl | Modern Eenvoudig |
| Voorgestelde kamerindeling | Slaapkamer, Eetkamer, Woonkamer, Studeerkamer |
| Aanbevolen kamergrootte (vierkante meter) | 5-8 |
| Ambacht | Handgeweven |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Aantal lampen | 1 |
| Lamp inbegrepen of niet | Nee |
| Vermogen | Maximaal 60W |
| Productmeting | 13,5*40cm (5,31*15,75inch) |
| Bevestigingsmateriaal | Bamboe |
| Schaduwmateriaal | PVC |
| Spanning | 110-120V/220-240V |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10027
Referentie: 9489
Referentie: 9745
Referentie: 9875
Referentie: 10939
Referentie: 9454
Referentie: 10534
Referentie: 9868
Referentie: 13200
Referentie: 3318
Referentie: 9411
check_circle
check_circle