- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Inhoud van het pakket | Mini-stijl |
| Type | Wandlampen |
| Finish | Schilderen |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Spanning (V) | Wisselstroom 100-240 |
| Stijl | Nieuwigheid,Rustiek/Lodge,Vintage,Retro |
| Vermogen (W) | 60W |
| Vermeldingsdatum | 16-11-2016 |
| Afmetingen | |
| Totale breedte (CM) | 14 cm (5,5 inch) |
| Totale hoogte (CM) | 20 cm (7,87 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Aantal lampen | 1 |
| Wattage per lamp (W) | Maximaal 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Metaal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,4 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9871
Referentie: 9695
Referentie: 10519
Referentie: 10009
Referentie: 9829
Referentie: 9353
check_circle
check_circle