- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Lichtrichting | Downlight |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5,5 cm (2,17 inch) |
| Totale breedte | 70 cm (27,56 inch) |
| Totale diepte | 11,5 cm (4,53 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 9W |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,8 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10495
Referentie: 15000
Referentie: 9656
Referentie: 9975
Referentie: 3114
Referentie: 2535
Referentie: 10100
Referentie: 3318
check_circle
check_circle