- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Productoverzicht | |
|---|---|
| Type | Schilderijverlichting |
| Functies | Mini-stijl |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 19cm |
| Totale breedte | 19cm |
| Totale diepte | 8cm |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | PVC |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,3 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 3423
Referentie: 13375
Referentie: 3472
Referentie: 12965
Referentie: 3388
Referentie: 10286
Referentie: 10122
Referentie: 12884
Referentie: 12883
Referentie: 12967
Referentie: 3420
check_circle
check_circle