- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Productoverzicht | |
|---|---|
| Type | Schilderijverlichting |
| Functies | Mini-stijl |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 19cm |
| Totale breedte | 19cm |
| Totale diepte | 9cm |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | PVC |
| Kleur | |
| Schaduwkleur | Roze |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,3 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 3484
Referentie: 13368
Referentie: 3481
Referentie: 12875
Referentie: 12886
Referentie: 12965
Referentie: 12879
Referentie: 12882
Referentie: 3470
Referentie: 13383
Referentie: 3478
Referentie: 3482
check_circle
check_circle