- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Productoverzicht | |
|---|---|
| Type | Schilderijverlichting |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Schilderen |
| Lichtrichting | Downlight |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 42 cm (17 inch) |
| Totale breedte | 25 cm (10 inch) |
| Totale diepte | 24 cm (9 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | Maximaal 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Hout/Bamboe |
| Schaduwmateriaal | Plastic |
| Decoratiemateriaal | Plastic |
| Kleur | |
| Kleur van het armatuur | Veelkleurig |
| Schaduwkleur | Veelkleurig |
| Decoratie Kleur | Veelkleurig |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,8 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 3422
Referentie: 3469
Referentie: 12880
Referentie: 12881
Referentie: 12967
Referentie: 3478
Referentie: 3482
Referentie: 3438
Referentie: 12966
Referentie: 3483
Referentie: 12883
Referentie: 12637
Referentie: 3481
check_circle
check_circle