- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Inhoud van het pakket | Mini-stijl |
| Type | Wandlampen |
| Finish | Schilderen |
| Lichtrichting | Downlight |
| Spanning (V) | Wisselstroom 100-240 |
| Stijl | Rustiek/Lodge,Vintage,Land,Traditioneel/Klassiek |
| Vermogen (W) | 40W |
| Vermeldingsdatum | 28-11-2016 |
| Lampinformatie | |
| Stroomvoorziening | AC-aangedreven |
| Afmetingen | |
| Totale breedte (CM) | 19cm |
| Totale diepte (CM) | 19cm |
| Totale hoogte (CM) | 33cm |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | E27,E26 |
| Aantal lampen | 1 |
| Wattage per lamp (W) | 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Decoratiemateriaal | Hout/Bamboe |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1,8 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 13221
Referentie: 2987
Referentie: 10290
Referentie: 9391
Referentie: 9725
Referentie: 9375
Referentie: 9858
Referentie: 9677
check_circle
check_circle