- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Land |
| Finish | Anderen |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 50 cm (19,7 inch) |
| Totale breedte | 33 cm (13 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | 25W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Hars |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 3 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2962
Referentie: 10369
Referentie: 9624
Referentie: 9542
Referentie: 9415
Referentie: 3463
Referentie: 15059
Referentie: 9723
Referentie: 9859
Referentie: 9965
check_circle
check_circle