- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Functies | Kristal |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Chroom |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 36 cm (14,2 inch) |
| Totale breedte | 25 cm (9,8 inch) |
| Totale diepte | 12 cm (4,7 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 2 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Kristal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1,8 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9990
Referentie: 9802
Referentie: 3048
Referentie: 9639
Referentie: 10496
Referentie: 10158
Referentie: 2673
check_circle
check_circle