- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Inbouw wandlampen |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Anderen |
| Vermogen (W) | 8W |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 21cm |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | 8W |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,7 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10452
Referentie: 2706
Referentie: 10337
Referentie: 9893
Referentie: 2552
Referentie: 10532
check_circle
check_circle