- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Certificeringsbureaus | VDE |
| Lichtinformatie | |
| Type | Wandlampen |
| Functies | LED |
| Stijl | Land |
| Finish | Schilderen |
| Lichtrichting | Downlight |
| Spanning (V) | Wisselstroom 100-240 |
| Vermogen (W) | 40W |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 23CM |
| Totale diepte | 24CM |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Stof |
| Decoratiemateriaal | Kristal |
| Kleur | |
| Kleur van het armatuur | Zwart |
| Schaduwkleur | Paars |
| Decoratie Kleur | Paars |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1,6 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10337
Referentie: 9987
Referentie: 9700
Referentie: 9931
Referentie: 9626
Referentie: 9647
Referentie: 2706
Referentie: 2954
Referentie: 3164
Referentie: 2559
Referentie: 2555
check_circle
check_circle