- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 33 cm (13,2 inch) |
| Totale breedte | 40 cm (16 inch) |
| Totale diepte | 1 cm (0,4 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | 6W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Plastic |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1.5 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10371
Referentie: 13142
Referentie: 10531
Referentie: 10038
Referentie: 10524
Referentie: 10332
Referentie: 10357
Referentie: 10054
Referentie: 9628
Referentie: 3391
Referentie: 3345
check_circle
check_circle