- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Inbouw wandlampen |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 7 cm (2,8 inch) |
| Totale breedte | 7 cm (2,8 inch) |
| Totale diepte | 21 cm (8,3 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 12 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | 6W |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Plastic |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 3060
Referentie: 9553
Referentie: 9661
Referentie: 10259
Referentie: 10012
Referentie: 9589
Referentie: 9537
Referentie: 9525
Referentie: 10941
Referentie: 9395
check_circle
check_circle