- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | Inclusief lamp,Kristal |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 10cm |
| Totale breedte | 18cm |
| Totale diepte | 7 cm (3 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 2 |
| Lampvoet | G4 |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Kristal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 2 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9648
Referentie: 3336
Referentie: 9320
Referentie: 10173
Referentie: 9943
Referentie: 2514
Referentie: 10929
check_circle
check_circle