- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | Inclusief lamp,Mini-stijl,LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Spanning (V) | Wisselstroom 85-265 |
| Vermogen (W) | 18W |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 6 cm (2,4 inch) |
| Totale breedte | 10 cm (4 inch) |
| Totale diepte | 64 cm (25,6 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | 18W |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Decoratiemateriaal | Kristal |
| Kleur | |
| Decoratie Kleur | Transparant,Geel |
| LED-kleur | Warm Wit,Wit |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1,8 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9827
Referentie: 9439
Referentie: 10119
Referentie: 9362
Referentie: 10091
Referentie: 9801
Referentie: 2960
Referentie: 2992
Referentie: 9631
Referentie: 10194
check_circle
check_circle