- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Rustiek/Lodge |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 21 cm (8,3 inch) |
| Totale breedte | 16 cm (6,3 inch) |
| Totale diepte | 16 cm (6,3 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Wattage per lamp | 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 3 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2766
Referentie: 9639
Referentie: 10058
Referentie: 3213
Referentie: 9493
Referentie: 10045
Referentie: 10318
Referentie: 10509
Referentie: 9330
check_circle
check_circle