- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Functies | Kristal |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 18 cm (7,1 inch) |
| Totale breedte | 26 cm (10,2 inch) |
| Totale diepte | 25 cm (9,8 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Wattage per lamp | 40W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Kristal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 4kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9414
Referentie: 9514
Referentie: 3107
Referentie: 9814
Referentie: 3047
Referentie: 9536
Referentie: 9606
Referentie: 9807
check_circle
check_circle