- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Functies | Mini-stijl |
| Stijl | Land |
| Lichtrichting | Downlight |
| Merk | |
| Spanning (V) | Wisselstroom 220-240 |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 21,3 cm |
| Totale breedte | 41CM |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 2 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Wattage per lamp | 5W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 2,75 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9491
Referentie: 9857
Referentie: 9672
Referentie: 3374
Referentie: 9887
Referentie: 10212
Referentie: 9956
check_circle
check_circle