- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Lichtrichting | Downlight |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5 cm (1,97 inch) |
| Totale breedte | 92 cm (36,22 inch) |
| Totale diepte | 8,5 cm (3,35 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 15W |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Acryl |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 2.34 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9520
Referentie: 10168
Referentie: 9690
Referentie: 14927
Referentie: 9359
Referentie: 9644
Referentie: 9871
check_circle
check_circle