- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Inbouw wandlampen |
| Functies | Inclusief lamp,Mini-stijl,LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Lichtrichting | Omgevingslicht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 8 cm (3 inch) |
| Totale breedte | 18 cm (7 inch) |
| Totale diepte | 6 cm (2 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 2 |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 2W |
| Inclusief lamp | Ja |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het armatuur | Veelkleurig |
| Schaduwkleur | Veelkleurig |
| LED-kleur | Warm Wit,Wit |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 9735
Referentie: 3224
Referentie: 13221
Referentie: 10165
Referentie: 9687
Referentie: 10158
Referentie: 10342
Referentie: 9961
check_circle
check_circle