- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Lichtrichting | Downlight |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5,5 cm (2,17 inch) |
| Totale breedte | 40 cm (15,75 inch) |
| Totale diepte | 11,5 cm (4,53 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 5W |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,4 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2703
Referentie: 10196
Referentie: 3357
Referentie: 10300
Referentie: 9638
Referentie: 14915
Referentie: 9862
Referentie: 9859
Referentie: 10026
check_circle
check_circle