- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Wandlampen |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Chroom |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 40 cm (15,7 inch) |
| Totale breedte | 20 cm (7,9 inch) |
| Totale diepte | 12 cm (4,7 inch) |
| Lampinformatie | |
| Aantal lampen | 2 |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Wattage per lamp | 60W |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 3 kg |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10027
Referentie: 10168
Referentie: 9955
Referentie: 10377
Referentie: 10267
Referentie: 9943
Referentie: 9364
check_circle
check_circle