- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Lichtinformatie | |
|---|---|
| Type | Badkamerverlichting |
| Functies | LED |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Lichtrichting | Downlight |
| Merk | |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 5,5 cm (2,17 inch) |
| Totale breedte | 55 cm (21,65 inch) |
| Totale diepte | 11,5 cm (4,53 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | LED Geïntegreerd |
| Wattage per lamp | Maximaal 7W |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 0,6 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 2718
Referentie: 3391
Referentie: 10941
Referentie: 3127
Referentie: 9338
Referentie: 9802
Referentie: 9527
Referentie: 10947
Referentie: 9640
Referentie: 13201
check_circle
check_circle