- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Categorie | Wandlamp/wandlamp |
| Stijl | Europese |
| Voorgestelde kamerindeling | Woonkamer, Slaapkamer, Restaurant, Gangpad |
| Aanbevolen kamergrootte (vierkante meter) | 3-4 |
| Ambacht | Spuitverven |
| Productmeting | 40*40*52cm |
| Bevestigingsmateriaal | Zinklegering, kristal |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Aantal lampen | 3 |
| Lamp inbegrepen of niet | Nee |
| Vermogen | Maximaal 40W |
| Spanning | 110-120V/220-240V |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10527
Referentie: 9869
Referentie: 9704
Referentie: 10541
Referentie: 10336
Referentie: 13118
Referentie: 2976
Referentie: 3164
Referentie: 15050
Referentie: 10323
Referentie: 3256
check_circle
check_circle