- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Type | Kroonluchters |
|---|---|
| Stijl | Traditioneel/Klassiek |
| Voorgestelde kamerindeling | Studeerkamer/kantoor,Eetkamer,Slaapkamer,Woonkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 20-30 |
| Aantal niveaus | 1 niveau |
| Aantal lampen | 6~8 |
| Finish | Schilderen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Schaduwkleur | Transparant |
| Productafmetingen | 91L x 91B x 54H cm (36L x 36B x 22H inch) |
| Lichtrichting | Omhoog licht |
| Stroom | Maximaal 60W x 1 |
| Lampvoet | E27x1 (220-240V), E26x1 (110-120V) |
| Lamp inbegrepen of niet | Lamp niet inbegrepen |
| Ketting verstelbaar of niet | Ketting verstelbaar |
| Breedte/Diameter | 80cm of meer |
| Hoogte | 50-80cm |
| Nettogewicht (kg) | 4.3 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 15172
Referentie: 14347
Referentie: 12671
check_circle
check_circle