- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Type | Hanglampen |
|---|---|
| Functies | Mini-stijl |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Voorgestelde kamerindeling | Woonkamer,Eetkamer,Slaapkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 20-30 |
| Aantal lampen | 1~2 |
| Finish | Schilderen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Schaduwkleur | Veelkleurig |
| Productafmetingen | 28L x 28B x 20H cm (11L x 11B x 8H inch) |
| Lamptype | Fluorescerend |
| Stroom | Maximaal 70W x 2 |
| Lampvoet | E27x2 (220-240V), E26x2 (110-120V) |
| Lamp inbegrepen of niet | Inclusief lamp |
| Breedte/Diameter | 0-20cm |
| Hoogte | 20-50cm |
| Nettogewicht (kg) | 2.6 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 15317
Referentie: 15242
check_circle
check_circle