- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Type | Kroonluchters |
|---|---|
| Functies | Mini-stijl |
| Stijl | Traditioneel/Klassiek |
| Voorgestelde kamerindeling | Eetkamer,Woonkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 60-of meer |
| Aantal niveaus | 1 niveau |
| Aantal lampen | 6~8 |
| Productafmetingen | 26L x 26B x 62H cm (10L x 10B x 24H inch) |
| Lichtrichting | Downlight |
| Stroom | Maximaal 60W x 8 |
| Lampvoet | E27x8 (220-240V), E26x8 (110-120V) |
| Lamp inbegrepen of niet | Lamp niet inbegrepen |
| Breedte/Diameter | 20-40cm |
| Hoogte | 50-80cm |
| Nettogewicht (kg) | 2.5 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 15446
check_circle
check_circle