- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Categorie | LED hanglamp |
| Stijl | Modern |
| Voorgestelde kamerindeling | Slaapkamer, Woonkamer, Studeerkamer, Eetkamer, Restaurant |
| Aanbevolen kamergrootte (vierkante meter) | 10-15 |
| Ambacht | Galvaniseren |
| Lampvoet | G9 |
| Aantal lampen | 9 |
| Lamp inbegrepen of niet | Ja |
| Vermogen | 5W |
| Productmeting | 72*40cm |
| Snoerlengte | 150cm (59,06 inch) |
| Bevestigingsmateriaal | Hardware + Kristal |
| Lichtbronkleur | Warm Wit |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 14622
Referentie: 15175
check_circle
check_circle