- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Type | Inbouw |
|---|---|
| Functies | Kristal |
| Stijl | Modern/hedendaags |
| Voorgestelde kamerindeling | Eetkamer,Slaapkamer,Woonkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 30-40- class="litb-icon-keyfeature" data-spectip="Belangrijkste kenmerk"> |
| Aantal lampen | 3~5 |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Schaduwkleur | Veelkleurig |
| Productafmetingen | 41L x 41B x 37H cm (16L x 16B x 15H inch) |
| Lamptype | Fluorescerend |
| Stroom | Maximaal 60W x 3 |
| Lampvoet | E14x3(220-240V),E12x3(110-120V) |
| Lamp inbegrepen of niet | Lamp niet inbegrepen |
| Breedte/Diameter | 40-60cm |
| Hoogte | 20-50cm |
| Nettogewicht (kg) | 3.4 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 14371
check_circle
check_circle