- In prijs verlaagd
- Nieuw
| Productoverzicht | |
|---|---|
| Type | Schilderijverlichting |
| Stijl | Land |
| Finish | Anderen |
| Afmetingen | |
| Totale hoogte | 34 cm (13,6 inch) |
| Totale breedte | 23 cm (9,2 inch) |
| Totale diepte | 8,7 cm (3,48 inch) |
| Lampinformatie | |
| Lampvoet | E26/E27 |
| Inclusief lamp | Nee |
| Materiaal | |
| Bevestigingsmateriaal | Hout/Bamboe |
| Gewicht | |
| Nettogewicht (kg) | 1 |
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Referentie: 10122
Referentie: 12883
Referentie: 12966
Referentie: 3485
Referentie: 2765
Referentie: 10286
Referentie: 3484
Referentie: 12881
Referentie: 3422
Referentie: 13382
Referentie: 3483
Referentie: 12965
Referentie: 3420
Referentie: 13375
Referentie: 3474
check_circle
check_circle